Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Viking Maskotu Yapım Detayları

Viking Maskotu Yapım Detayları

Viking Maskotu

 

Maskotlar, çeşitli etkinliklerde kullanılan sevimli ve büyük kukla türleridir.

Maskotların üretimi ise adım adım gerçekleştirilir. İlk olarak müşterinin istediği maskotu seçmesi gerekir. Sonrasında da maskotun yolculuğu başlar. İstenilen maskotun görseli baz alınarak ortaya bir kalıp çıkartılır. Daha sonrasında ise maskot, görsele göre dizayn edilir ve giydirilir. Son olarak da müşteriye teslim edilir.

 

İsteğe bağlı olarak maskot ile birlikte canlandırmaya en uygun animatör ile anlaşma yapılması pekala mümkündür. Yırtılma, aşınma, solma gibi herhangi bir deformeye maruz kalan maskotlar firmamız bünyesinde eski haline getirilebilmektedir. Böylece maskotun başına bir şey gelmesi durumunda panik yapmanıza gerek kalmadan sorununuzu kolaylık ile çözebilirsiniz. Yeni maskota gerek kalmaz.

 

 Vikingler Kimlerdir?: Kısa Bir Tarih Özeti

 

Vikingler, eski zamanlarda İskoçya’da yaşayan, ancak sonrasında İskandinavya’ya, spesifik olarak da Norveç’e göçmüş bir topluluktur. Vikingler veya Norslar, İskandinavyalı korsan ve tüccarlardır. Yılın büyük kısmını denizlerde geçirmişlerdir. 8 ve 11. yüzyıllar arasında kuzeybatı Avrupa’da birçok yeri ele geçirmişlerdir. Viking akınları ile birlikte birçok manastır ortadan kaybolmuştur. Olaya şahitlik eden keşişlerin dramatik anlatım şekilleri, yüzyıllarca süren bir Viking korkusuna önayak olmuştur.

 

Vikingleri kaba ve ilkel olarak betimleyen bu anlatımların etkisiyle, Avrupalılar, Viking kültürüne uzun süre kayıtsız kalmıştır. Göçebe ve savaşçı olan Vikinglerin yazılı geleneği olmaması, kültür izlerinin sürülmesini bir hayli güçleştirmiştir. Buna rağmen bu kültür günümüze kadar gelmeyi bir şekilde başarabilmiştir.

 

 Viking Maskotlarının Kullanım Yerleri Nereler Olabilir?

 

Viking maskotu çeşitli alanlarda kullanılabileceği gibi bazı alan ve etkinliklerde kullanımı, diğerlerinden daha uygun olacaktır. Bu alanların ise daha çok gemicilik ya da denizcilik ile ilgili olanlardan seçilmesi daha verimlidir. Örneğin deniz temalı bir etkinlik veya Norveç’ten ithal ürün getiren bir şirket viking maskotu kullanabilir. Ya da denizcilik ile ilgili bir oyun bir viking maskotu tercih edilerek seyirciler kapıda karşılanabilir.

 

Burada en önemli olan şey, sizin etkinliğinizi bir viking maskotu ile bağdaştırabilecek bir yol bulmanızdır.

 

Gerisini ise firmamız, olabilecek en sevimli maskotu üreterek halledecektir. Unutmayın ki bizim mutluluğumuza giden yol, sizlerin memnuniyetinizden geçer.

 

 

98 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al