Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Vizyon Maskot, 2013 yılında kostüm imalat sektöründe maskot üretimi alanında faliyetlere başlamış olup bugüne kadar  100’lerce referansı ile yeni maskotlarını üretmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli hizmet misyonundan ödün vermemiştir. Türkiye’de bir çok yerli ve yabancı kurum ve kuruluşa hizmet vermiştir.

Maskot üretiminde Türkiye’deki ilklerden olan Vizyon Maskot Kurumsal ve bireysel bir çok projeyde üretime devam etmektedir.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı tanıtım biçimlerine ve kullanım şekline en uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu kostümler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.

Kalite Politikası

Ulusal rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.

Bu amaçla firmamız; kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Çevre Politikası

Kostüm-Reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ulusal rekabet ortamında ve küreselleşen dünyada, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmaktadır. Bu amaçla; doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanmak, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip ederek, yasal kanun ve mevzuatlar dahilinde sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmak, bütün faaliyetlerimizi dökümante etmek ve toplumumuzla paylaşmak temel çevre politikamızdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası

Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır” felsefesinden hareketle, İSG Politikası aşağıdaki esaslardan oluşmaktadır.

  • Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemeyi,
  • İSG uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmayı,
  • Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermeyi,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeyi taahhüt ediyoruz.

 

Call Now ButtonMaskot Fiyat Al