Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Teletabi Maskotu

Teletabi Maskotu

Teletabi Maskotu

 

Teletabi maskotu, çeşitli amaç ve etkinliklerde kullanılan kukla benzeri, bezden yapılma karakterlerdir. Maskotlar, isteğe bağlı olarak çeşitli renk, boyut ve biçimlerde yapılabilmektedir. Önemli olan nokta, müşterinin kafasında bir maskot figürü ile firmamıza başvurması olacaktır. Maskot seçimi yapılırken ise müşterinin markasına ve hizmet ettiği amaca yönelik bir maskot tercih edilmelidir. Bu şekilde firması daha çok alıcı çekebilecektir. Maskotlar özellikle de çocuklara yönelik çalışan firmalara tavsiye edilir.

 

Maskotlar içinden alıcının içini ısıtacak ve gülümsemesini sağlayacak, bir yandan ise markanızı tanıtacak olanı seçilmelidir. Örneğin, bir pizzacı için alınan bir maskot, şef kostümü giyebilir ve elinde pizza tabağı tutabilir. Böylelikle insanlar pizzacıdan içeri girmek isteyecektir.

 

 Teletabiler Kimlerdir?

 

Teletabiler, ya da bilinen adları ile Teletubbies, küçük çocuklar için yayınlanan eğitici bir televizyon programıdır. Program, dünya üzerinde geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Dizinin karakterleri ise, Tinky Winky, Dipsy, La La, Po ve Noo Noo adlı teletabilerdir. Karınlarında televizyon erkanına benzeyen bir ekran olan teletabiler, isimlerini buradan almışlardır. Ayrıca dizi boyunca sürekli teletabi püresi olarak adı geçen bir yiyecek ile beslenirler.

 

 Teletabi Maskotlarının Kullanılabileceği Yerler

 

Genelde teletabi maskotu, daha çok çocuklara yönelik çalışan firmaların tercih ettiği bir maskot türü olmasıyla bilinir. Bunun dışında, teletabi kostümü gibi kostümler satan mağazaların sahipleri de bir teletabi maskotu tercih edebilir. Kısaca, firmanızı ya da dükkanınızı bir şekilde teletabiler ile ilişkilendirebiliyorsanız, teletabi maskotu almanız işinize yarayacaktır. Ayrıca maskotunuzun yanında isteğe bağlı olarak, maskotu canlandırması için uygun bir animatör ile de anlaşabilirsiniz.

 

 Maskotunuz Zarar Görürse Ne Yapmanız Gerekir?

 

İş kazaları, istenmeden de olsa karşınıza çıkabilecek durumlardır Eğer maskotunuz bir iş kazasına maruz kalır ise endişelenmeye gerek yoktur. Maskotunuzu firmamıza getirerek, herhangi bir yırtılma, aşınma veya benzeri durum için tamir hizmeti alabilirsiniz. Bu tarz durumlarda firmamız maskotun size ulaşım tarihinden itibaren 2 yıl boyunca garanti vermektedir. Ayrıca 2 yılı aşan sürelerde ise ücretli tamir ile yardımcı olmaktadır. Tamir gereken bize ait olmayan maskotlarınız mevcut ise onlara da tamir ve tadilat yapmaktayız. Bilgi için lütfen bize ulaşın.

 

136 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al