Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Sprey Maskotu

Sprey Maskotu

Sprey Maskotu

 

Sprey maskot farklı amaçlar için firmaların ya da kişisel davetlerin kullanabilecekleri kostümlü maskot örneğidir. Özellikle son yıllarda işyerlerinin açılış ve dikkat çekmek için kullanmayı tercih ettikleri bir yoldur. Bunların yanı sıra çocuk eğlencelerinde de sunulan keyifli alternatiflerden biridir.

 

Yeni açılan bir işyerinin kapısına kostümlü sprey maskotu konulduğunda çok daha fazla ilgi çekecektir. Mesela yeni açılan bir diş kliniği diyelim. Macun şeklinde sprey maskot kostümü işyeri ile ilgili insanlara doğru mesaj verir. Aynı zamanda rakiplerinizden daha akılda kalıcı olmanızı sağlar. Kendi sektörünüzde tanınır olmak için en az bir kere denemelisiniz.

 

 Sprey Maskotu Pahalı mıdır?

 

Kesinlikle pahalı bir alternatif değildir. Nerede ve ne kadar süre ile kullanacağınız fiyatı belirleyebilir. İsterseniz bilindik bir karakter isterseniz de yeni bir alternatif ile üretim yapılabilir. Renk, tasarım ve ölçülerine müşteriler karar verebilir. Sadece İstanbul’da ikamet etmeniz de zorunlu değildir. Kargo gönderimi ile Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

 

Nasıl ve ne amaçla kullanacağınıza bağlı olarak dilediğiniz siparişi vizyonmaskot.com adresinden yapabilirsiniz. Firmanın daha önceki referans çalışmalarını da görmeniz mümkün. Sitede yer alan sprey maskotu seçeneklerinde temel olarak;

  • üretim
  • tasarlama
  • onarım ve bakım gibi çözümler var.

 

Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerden sonra ödeme onayı gereklidir. Hemen akabinde siparişinizin hazırlanma süreci başlatılır. Ödeme aşamasında son derece güvenlikli sistem ile devam edilmektedir. Hazırlanırken kullanılan malzemelerin hiçbiri insan sağlığına zararlı maddelerden oluşmaz.

 

 Sprey Maskotu Nasıl Bulunur?

 

Güvenilir ve uzun yıllardır hizmet veren vizyonmaskot.com adresinden istediğiniz siparişi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz sipariş daha önceden kullanılan bir ürün değildir. Her müşterinin istekleri farklı olduğu için sipariş sonrası üretilmektedir.

 

Bazen hiç dikkat etmediğimiz bir işyerinin kapısına maskot koyulduğunda iş değişebiliyor. Bir anda içeri girmek, alışveriş yapmak istiyoruz. Eğer siz de işyeriniz ile ilgili bir durgunluk yaşıyorsanız bu eğlenceli yolu seçebilirsiniz. Çocuklar için de dikkat çekici olan sprey maskotu sayesinde eğlenceleri artacaktır.

 

Müşteri tarafından nasıl bir şey istendiği tam olarak bilinmiyorsa tasarım konusunda ücretsiz bilgi desteği sağlanıyor. Mail ya da telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 Sprey Maskotu Hangi Karakterle Yapılır?

 

İstediğiniz her karakter adına yapılabilir. Hatta sıfırdan bir karakter yaratmak isterseniz o da mümkün. En çok tercih edilenler ise masal kahramanları ve hayvanlar oluyor. İnsanlara doğru ve etkin bir mesaj vermek için oldukça etkili bir çözüm. Eğer tasarımı yapılmış bir ürün alacaksanız çok daha kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır.

22 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al