Shrek Maskotu

Shrek Maskotu

Shrek Maskotu

 

Pek çok farklı amaç doğrultusunda değerlendirilen maskot çeşitleri, özellikle son yıllarda oldukça fazla rağbet görüyor. Tamamen gerçekçi ve 3 boyutlu tasarımı sayesinde, gerçekleştirilen organizasyonlarda etkileyici bir görüntü oluşturmaktadır. Özellikle çocuklar adına düzenlenen değişik konsept üzerinden organizasyonlar için shrek maskotu kullanabilirsiniz. Sevimli görüntüsüyle gerçek boyutları üzerinden hazırlanan bu maskot, her türlü organizasyon için değerlendirilebilir.

 

 Maskot Modeli

 

Tamamen kaliteli bir kumaş yapısı ile üretimi gerçekleştirilen shrek maskotu, insan sağlığını koruyucu bir yapı oluşturmaktadır. Özel atölyede titiz bir işçilikle üretimi gerçekleştirilen bu özgün maskot, her türlü organizasyon için uyum sağlayacak bir yapıya sahiptir. Özellikle çocukların beğeneceği sevimli bir görsel altında hazırlanan maskot, gerçek insan boyutları üzerinden ele alınmaktadır. Bu sayede tamamen gerçekçi bir görüntü sağlamakta ve organizasyonun daha eğlenceli geçmesine fırsat vermektedir.

 

 Tanıtım ve Reklam İçin Shrek Maskot

 

Çocuklar adına düzenlenen farklı organizasyonların yanı sıra, shrek maskotu tanıtım ve reklam konusunda da yoğun olarak değerlendirilmektedir. Özellikle çocuklara özgü olan farklı ürünler için, pek çok organizasyon üzerinden müşterileri çekme şansı elde edilebilmektedir. Bu durum çok daha saygın ve etkileyici bir görüntü ile insanların ürüne yönelmesine fırsat veriyor. Çocukları hemen yanına çeken bu özel maskot bununla beraber yetişkinleri de çekebilmektedir. Değişik sektörler açısından ele alınacak organizasyonlarda tanıtım, en etkili çözüm yöntemleri arasında yer almaktadır.

 

 Profesyonel Hizmet Anlayışı ile Shrek Maskotu

 

Projelendirme üzerinden özel atölyelerde üretimi gerçekleştirilen bu maskotu, çok uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Uzun yıllar İlk günkü alındığı gibi güvenli şekilde canlı olarak kullanım imkanı tanıyan maskot için, ayrıca animatör desteği de elde edebilirsiniz. Satış ile beraber değişik organizasyonlarda tecrübeli animatörler kostümleri giyerek güzel bir kareografi sergiliyor. instagram hesabımız

 

 Uygun Fiyatlarla Kaliteli Shrek Maskotu

 

Her açıdan rahat ve kullanışlı bir yapı oluşturan shrek maskotunu, en uygun fiyatlar üzerinden elde edebilirsiniz. Satış ile beraber animatör desteğinin yanı sıra, ayrıca kostümler için onarım hizmeti de verilmektedir. Böylece arzu ettiğiniz bütün değişik organizasyonlar için amaca bağlı olarak, bu sevimli maskotu keyif içerisinde kullanmanız mümkün.

 

 

79 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al