Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Maskot Kıyafeti

Maskot Kıyafeti

Şirketler ürünlerini ve hizmetlerini tüketicilere sunarken amaçları daha da fazla tüketiciye ulaşmaktır. Günümüzde sektörde pek çok firma yer almak ve bu nedenle şirketlerin ve firmaların hedeflere ulaşmaları da biraz zorlaşmaktadır. Bu anlamda firmalar farklı tanıtım seçeneklerini değerlendirmekte ve kendilerine uygun tanıtım seçeneklerinden yararlanmaktadır. Bunlardan birisi de maskot kıyafeti ile yapılan tanıtımlar olmaktadır.

 

 Maskot Kıyafeti Nedir?

 

Maskot kelimesi anlam bakımından herhangi bir kurum veya toplumu simgeleyen özel kıyafetleri olan insanları mutlu etmek amacı ile kullanılan aracılar olarak açıklanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda maskot kıyafetleri pek çok firma veya şirket için kurtarıcı olmaktadır. Dikkat çekici olmayı sağlayan kostüm seçenekleri ile daha fazla tüketiciye ulaşmak mümkündür. Bu amaç doğrultusunda vizyonmaskot.com maskot kıyafetleri hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

 

Bu maskot kıyafetleri aynı zamanda mini kulüpler ile kreş gibi alanlarda çocukları eğlendirmek için tercih edilmektedir. Çocuklar için akılda kalıcı bir organizasyon yaşatmak için bu kıyafetler doğru seçenek olmaktadır. Doğum günü gibi özel organizasyonlarda ve eğlencelerde de maskot kıyafetlerinden yararlanmanız mümkündür.

 

Firma Avrupa standartlarında hizmet vermekte ve üretim alanında profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kaliteli ürünler sunarak ayrıcalıklı hizmetler veren vizyonmaskot.com ile maskot kıyafetleri ve çeşitlerine sizler de ulaşabilirsiniz.

 

 Maskot Kostüm Çeşitleri Nelerdir?

 

Maskot kostümler farklı görsel tasarımlar ile üretimi gerçekleştirilen kıyafetlerdir. Pek çok çeşitlilik sağlayan bu kostümler özellikle firmaların reklam konusunda büyük yardımcı olmaktadır. İnsanların ilgisini çekmek için görsellik her zaman çok önemli olmaktadır. Bu görünümün üzerine sevimli ve neşeli etmenler de katıldığı zaman insanları kendimize çekmek daha kolay olmaktadır.

 

Alanında büyük tecrübe sahibi olan profesyonel animatörler sayesinde maskotlar ile kişiler farklı organizasyonlarda ürünlere doğru yöneltilmektedir. Bu amaç doğrultusunda firma veya şirketler ürün ve hizmetlerine tüketicileri çekmek için bu kıyafetlerden yararlanmaktadır.

 

Bu maskotlar sadece gençler ve çocuklar için ele alınan tasarımlar değillerdir. Oldukça gerçekçi ve dikkat çekici tasarımlar ile üretilen maskot kıyafetleri yetişkinlere de samimi ve sıcak gelmektedir. Bu anlamda vizyonmaskot.com sitesinde birbirinden farklı çeşitlerde kostümler bulunmaktadır.

 

Bu kostüm çeşitleri firmaların ürünlerini tanıtmaları amacı ile kullanılabilen çeşitler olurken aynı zamanda çocuklar ve gençlere yönelik olarak da yer almaktadır.

 

 Maskot Görselleri Nelerdir?

 

Günümüzde maskotlar akla gelebilecek farklı figürlerde üretilmektedir. Farklı görsel altında üretimden geçen maskot figürleri şunlardır:

 

– Birbirinden farklı ve sevimli hayvan figürleri çok tercih edilmektedir.

– Sebze ve meyve tarzı maskot ürünleri tercih edilirken dikkat çekici renkler ile üretimi gerçekleşmektedir.

– Yöresel halk oyunu maskotları da üretimi gerçekleştirilen ürünlerdir. Amaca bağlı olarak farklı zamanlarda kullanılır.

– Çizgi animasyonlarında çok bilinen kahramanlar tamamen gerçekçi görünümleri altında maskot tasarımları ile yer almaktadır.

– Firmaların veya şirketlerin görsellerine benzeyen tasarımlar da hayata geçirilmektedir.

 

 Maskot Kostümlerin Özellikleri Nelerdir?

 

Maskot kıyafetlerin bazı özelliklere sahip olması gerekir. Özellikle uzun süre boyunca maskotlar bu kıyafetleri giyecekleri için rahat kullanması gerekmektedir. Maskot kıyafetlerinin şu özelliklere sahip olması gerekmektedir:

 

– Kostümlerde kollar ve kafaların rahat hareket etmesi gerekir. Çünkü kullanılan her karakterin kendisine özgü hareketi vardır.

 

– Kıyafetlerin boyutları bedene uygun olmalıdır. Tasarımlar normal giysi bedenlerinin çok dışında olmaktadır. Kahramanların doğru modelleme yapabilmesi için insan bedenine uygun üretimi gerçekleşmesi gerekir.

 

– Maskot kostümü ısı kontrolü sağlamalıdır. Bir süre kostüm kıyafeti içerisinde kalacak kişinin kıyafet içinde bunalmaması için kullanılacak yerin özelliğine göre seçim yapılması gerekir.

 

– Maskotlar en çok çocukların ilgisini çekmektedir. Çocuklarda kostümün aksesuarları ile oynamak istemektedir. Bu nedenle aksesuar ve dikiş yerlerinin sağlam olması gerekir.

 

9 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al