Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Limon Maskotu

Limon Maskotu

Limon Maskotu

 

Hangi sektör olursa olsun ürün ve hizmet konusunda tanıtım gerçekleştirmek büyük öneme sahiptir. Tabii bunu aynı zamanda çok uygun fiyatlarla en kısa sürede gerçekleştirmek gerekir. Böylece hedef kitleye daha hızlı şekilde ulaşılır ve rakipler bir adım geride bırakılır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber reklam anlayışı da değişkenlik göstermeye başladı.

 

O yüzden son dönemlerde en etkin tanıtım araçlarından biri olarak maskotlar değerlendirilmektedir. Bu ürün çeşitleri arasında limon maskotu modelleri de yer alıyor. Sarı rengi ile tamamen göz alıcı ve dikkat çekici bir etki yaratan bu maskot, firmanın konseptine uygun olarak özel tasarımla üretilmektedir.

 

Özgün Tasarımıyla Limon Maskotu

 

Değişik amaçlar doğrultusunda pek çok alanda maskotlar tanıtım için kullanılıyor. Burada önemli olan firmaların markasını en iyi şekilde yansıtacak ve kurumsal kimlik oluşturacak çeşitleri değerlendirmektir. Bu yüzden sektöre bağlı olarak uyum gösterecek özgün tasarımlar ile maskotlar hazırlanmaktadır.

 

Tamamen insan boyutunda ve gerçek bir görüntü sergileyen maske çeşitleri, insanların dikkatini kısa süre içerisinde çekiyor. Böylece farklı ürün ve hizmetler en hızlı şekilde, en uygun maliyetler eşliğinde insanlara ulaştırılmaktadır. Birbirinden şirin ve sevimli görüntüleri ile kullanılacak parlak sarı renkli maskotlar, kısa sürede hedef kitlenize ulaşmanıza fırsat tanıyor.

 

Kaliteli Yapısıyla Özel Tasarım Limon Maskotu

 

Tamamen özel üretim altında kaliteli kumaş yapısı ile hazırlanan limon maskotu, her yerde rahatlıkla kullanım imkanı vermektedir. Özellikle kurumsal olarak tanıtım konusunda üstüne ayrıcalıklar sağlıyor. Marka imajını en iyi şekilde yansıtmasının yanı sıra, özel olarak animatörler sayesinde maskotlar çok daha dikkat çekici bir hale geliyor. Bu maskotları sipariş verirken aynı zamanda site üzerinden animatör desteği de talep edebilirsiniz.

 

Her Amaca Uygun Farklı Yerlerde Kullanılan Maskotlar

 

Amaca uygun şekilde sadece kurumsal olarak değil bireysel açıdan da limon maskotlar değerlendirilebilir. Özellikle farklı organizasyonlarda eğlenceli bir zaman geçirmek için bu maskot oldukça fazla tercih ediliyor. Kaliteli tasarımı ve etkileyici model yapısı ile dilediğiniz her yerde uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Bunu ister tanıtım amaçlı ister özel davet ve organizasyonlarda değerlendirmeniz mümkün.

 

209 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al