Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Korona Maskotu

Korona Maskotu

Korona Maskotu Yaptırabilirsiniz

 

Korona maskotu son günlerin hayatımıza getirdiği değişmez gerçeklerin en başında olan korona virüs, bir çoklarımızın yaşam alanlarında, çalışma hayatında ve de zaman geçirdiği birçok mecrada, köklü değişiklikler yaptığı kaçınılmaz bir gerçek olmuştur.

 

Bizler, sahip olmuş olduğunuz gerek iş yaşamınızda, gerek çeşitli organizasyonlarınızda, temsiliyet görevini üstlenmeyi sürdürüyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımızı; devam ettirmek adına, salgın günlerinde de bu günlerin temsili taleplerini sizlerden alarak, gerektiği şekilde vizyonmaskot.com olarak üretimlerimizi devam ettirmeye çalışıyoruz.

 

 Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Maskotların günlük hayatımızdaki yeri artık, hiç de azımsanacak kadar değildir. Maskot denildiği zaman, zihinlerde ilk algı uyandıran, çeşitli isimlerin veya ünvanların; etiketlerin ya da marka nüfuzlarının; kişilerin kimliklerini tanıtmak ya da pazarlamak istediklerinde, promosyon ve kampanya çeşitliliğinin bulunduğu zamanlarda, severek yapılan çeşitli gösteri anlarında, parti zamanlarında, balolar, mezuniyet törenleri, merasimler hatta cenaze törenleri de dahil olmak üzere, pek çok farklı etkinlikte sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Kişiye özel, sektöre özel, şirketlere özel ve daha birçok hassasiyet konularında da dikkatimizi özel üretim taleplerine yoğunlaştırarak ve kaliteden ödün vermeden maskot üretimini geniş çapta üstlenmiş durumdayız.

 

Maskot üretimi yaparken genelde, 2 farklı maskot tercihiyle; vizyonmaskot.com olarak müşterilerin karşısına çıkıyoruz. Talep edenlere, var olan maskotlardan ya da sıfırdan üreterek, kiralık olacak şeklide; ya da tamamen özel talepler doğrultusunda sıfırdan ilgili şahıslar için üretim gerçekleştiriyoruz.

 

 Salgın Günlerine Maskotlar

 

Korona virüs günlerinde, eğer bir organizasyonunuz mevcut ise ve de bu yönde işlerinizi gerçekleştirmek durumundaysanız, korona maskotu temasını işleyebilmek adına, sizinle oturup talepleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda, önce tasarlayıp sonra üretim aşamasına geçiyoruz.

 

Bir maske şeklinde ya da tematik olarak bir virüs logosu şeklinde; beklentileriniz hangi yöndeyse, virüs maskotu taleplerinizi, ürünleriniz ya da şirketinizi en iyi ve en doğru şekilde gösterip temsil edebilecek maskotları üretmeye çalışıyoruz.

 

Üretimlerimiz sizin logonuz, kurumsal kimliğinizi ve şirketinizin simgesi olan nesne ya da mantık ne ise; misyonunuza ve de vizyonunuz doğrultusunda; ona birebir aynı olacak şekilde benzetmeler yaparak, üretim gerçekleştirebiliriz. Gerek çizim ve tasarım, gerek üretim süreci boyunca da siz müşterilerimizden gerekli dönüşleri alarak; eğer var ise düzeltilmesi gereken yerleri de tekrardan düzeltme yapabiliriz. Önemli olan, sizlerin talepleri doğrultusunda gereken ürünü ortaya zamanında da çıkarabilmektir.

 

 Korona Virüs Maskotları

 

Şirketinizde ya da düzenlediğiniz organizasyon dahilinde, son günlerde maske takmayı reddeden haksız bir kesime yönelik maske maskotu üretilmesini talep edebilirsiniz. Ya da bireysel korunmanın ve de bunun çevreye yansımasının önemine dikkat çekebilmek adına, çeşitli maske ve de virüs şeklinde ya da aşı şeklinde maskotlar üretmemizi talep edebilirsiniz. Bizler öncelikle, hangi kesime hitap etmek isteyeceğinizi ve de neye dikkat çekme amacında olduğunuzu anlayarak, ardından beklentilerinizi karşılayacak en iyi şekilde, çizim ve tasarımları oluşturarak; son üretimi gerçekleştiririz.

 

48 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al