Dummy Maskot

Dummy Maskot

Dummy Maskot

Dummy Maskot kullanımı birçok markanın ürünlerini tanıtmak için kullandıkları yöntemlerden biridir. Söz konusu olan Dummy maskot ürünleri marka tanıtımlarında ilgi çeken, mega boyutlardaki ürünlerdir. Bu ürünler aracılığı ile dikkat çekici bir tanıtım yapmak mümkün hale gelir.

İşletmeniz hangi alanda hizmet veriyor olursa olsun Vizyon Maskot kurumsal firmamız aracılığı ile ürünlerinizin Dummy Maskot halini satın alabilirsiniz. Böylece marka tanıtımlarında çok daha akılda kalıcı ve ilgi çekici bir yöntem tercih etmeniz mümkün hale gelir.

Dummy Maskot Neden Tercih Edilir?

Dummy Maskot, ürünlerin mega boyutlu maskot hali olarak düşünülebilir. Öyle ki bir maskotun ne kadar dikkat çektiği konusunda herkes hem fikirdir. Söz konusu maskotların dikkat çekmesi olduğunda marka tanıtımları için maskotları kullanmak kayda değer bir davranıştır.

Maskot ürünlerinizin maskot halini temsil eden bir kavram bütünüdür. Herhangi bir ürününüz için tanıtım yaparken dummy maskot siparişi vererek ürününüzü daha dikkat çeken bir hale getirebilirsiniz.

Dikkat çekmek söz konusu ise insanların en çok dikkatlerini çeken şeyler farklı olanlardır. Ürünlerinizin mega boyutlu ve hareketli bir halini kullanmak tanıtımı çok daha dikkat çekici bir hale getirecektir. Bu nedenle maskot tercih ederken ürünlerinizin dummy maskotlarını yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

Dummy Maskot Nasıl Üretilir?

Maskot üretimi kurumsal firmamız tarafından gerçekleştirilen faaliyetlerden biridir. Maskotlar üretilmeden önce gerekli olan başka işlemler gerçekleştirilir. Öncelikli olarak maskotların görüntüsü konusunda müşteri ile hem fikir olunur. Böylece üretim sonunda memnuniyet garantilenir.

maskot üretimi için anlaşılması halinde kısa sürede üretim işlemleri tamamlanır ve uzun süre kullanılabilecek olan dayanıklı maskotlar üretilir. Tamamlanan maskot ürünü müşteriye sunulur. Onayının alınması ile birlikte teslimi gerçekleştirilir.

Maskot yapılışı hakkında detaylı bilgi almak için resmi web sitemizi inceleyebilirsiniz. Üretilen her bir maskot siparişi veren firma özelinde üretilir. Seri üretim söz konusu olmadığından sadece size özel maskot ürünlerine sahip olmanız mümkün hale gelir.

Maskot Siparişi Vermek İçin;

Maskot siparişi vermek için doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişim sürecinde temsilciler tarafından yönlendirileceksiniz. Yönlendirme işlemi ile birlikte maskot üretimi yapılacak olan ürünün görseli ve bilgisayar çizimi gerçekleştirilir.

Bilgisayar çizimi müşteriye sunulduktan sonra onayı alınır. Onay işlemi ile birlikte üretim süreci başlar. Üretimi tamamlanan maskotlar teslim edilmeden önce son bir kez onaya sunulur. Bu aşamada da herhangi bir anlaşmazlık olmaması halinde ürün teslim edilir.

Maskot siparişi vermek için aşağıda yer alan iletişim numaralarımızı arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Ek bilgi: maskot

  • 0544 829 94 47
  • 0216 442 23 30

Vizyon Maskot Hizmetlerimiz

Vizyon Maskot bünyesinde verdiğimiz hizmetlerimiz ile önceliğimiz müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Maskot üretimi ve tadilatı alanında 2013 yılından bu yana verdiğimiz hizmetleri günümüzde vermeye devam etmekteyiz.

Maskot ürünleri üretimi ve tadilatı için doğrudan hizmet seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Bütçe dostu fiyat seçenekleri ve dayanıklı ürünlerimiz ile Vizyon Maskot güvencesi ile tanışmak sizin elinizde. Firmamız tarafından sunulan hizmetler ise aşağıdaki gibidir;

  • Maskot üretimi,
  • Maskot yapımı,
  • Maskot kiralama,
  • Maskot tadilatı,
  • Maskot temizliği.
40 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al