Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Çocuk Maskotu

Çocuk Maskotu

Çocuk Maskotu

 

Çocuk maskotu, gündelik yaşamda tanıtım, eğlence ve reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Bir marka, model ya da firmanın kurum kimliği olarak tanımlanabilen çocuk maskotları üç boyutlu üretilmektedir.

 

Maskot, genel olarak takım simgesi, çizgi film karakteri ya da marka kimlik aracı olarak işlev görebilmektedir. Güncel teknoloji ürünü olan maskotlar ticari faaliyetler üzerinde büyük etki yaratmaktadır.

 

Çocuk Maskotu Avantajları

 

Maskotlar ulusal ve uluslararası tanınan film karakteri, takım oyuncusu, firma tanıtım aracı olabilir. Dikkat çekici çocuk maskotu sağlıklı materyallerden üretilmektedir. İnsana benzerliği, üç boyutlu ve hafif maskotlar en güzel eğlence aracı olabilmektedir. Kişi, karakter ya da marka tanıtım aracı olarak büyük beğeni kazanan çocuk maskotları uygun fiyata alınabilmektedir.

 

Çocukların vazgeçilmez dostu olabilecek, eğlence aracı olarak da doyumsuz keyif aracı olabilecektir. Özel üretim gerektiren maskot tasarımları büyük emek gerektirmektedir. Türkiye ve Dünyanın her yerinde farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Fiyatları, boyutları ve üretim malzemesine göre şekillenen maskot ileri teknoloji ürünüdür.

 

Maskot üretimi yaptırmak isteyenler, üretimi profesyonel ekip ve teknolojiye sahip firmalara teslim etmelidir. Bulunduğunuz yerden ister eğlence ister farklı amaçla maskot üretimi yapabilirsiniz. İletişim araçlarının artması ve kusursuz sağlanabilmesine bağlı olarak mesafeleri söz konusu etmeden maskot üretimi isteyebilirsiniz. Avantajları arasında;

 

Yüksek konforlu bir eğlence aracı olması,

 

Ticari faaliyetler üzerinde olumlu katkısı bulunması,

 

Özel üretim ürünü olması amacıyla eşsiz maskot ayrıcalığına sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Ekonomik değer taşıması ve marka- modeli hedefe ulaştırması gibi önemli detaylar bulunmaktadır.

 

Maskot Üretiminde Mesafelerin Önemi

 

Özellikle eğlence aracı olarak üretilmesi istenen çocuk maskotları belirlenen sürede teslim edilmelidir. Maskot üretimi ve tedarikinde zaman ve mesafe fark etmeksizin sipariş verebilir üretim yaptırabilirsiniz. Zamanında teslim alınamayan eğlence ürünü amacına ulaşamamış olacaktır. Bu nedenle üretim olanakları kadar profesyonelliği kanıtlanan firmalara üretim yaptırılması önemlidir.

 

Tasarım uzmanları tarafından oluşturulan maskot üzerinde istediğiniz değişikliği yaparak son şeklini verebilirsiniz. Fotoğraf ve milimetrik videolarla maskotun gamzesinden boyuna, ergonomisinden gülüş ifadesine kadar değiştirebilirsiniz.

 

Onayınız alındıktan sonra ise maskot üretiminiz yapılarak tam zamanında adresinize teslim edilecektir. E-Ticaret sistemiyle sahip olabileceğiniz çocuk maskot üretimi sektörün en iyi uzmanları tarafından tasarlanmaktadır. Siz de nerede olursanız olun maskot siparişi verebilir, adresinizde teslim alabilirsiniz.

 

Maskot Fiyatları

 

Marka- model ve meslek tanıtım ürünü, çocuk eğlence ürünü ya da tamamen özel amaçlarla çocuk maskot sahibi olabilirsiniz. Hijyenik, hafif üretim özellikli ve muhteşem ifadeli maskotlara güvenle sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatları, özelleştirilen üretimleriyle hedef kitlenize tam zamanında ulaşacağından emin olabilirsiniz.

 

Çocuk maskotu hangi amaçla kullanılacak olursa olsun, doğa dostu, sağlıklı malzemelerden üretilerek kullanıma sunulmaktadır. 7/24 çocuk maskot tercihlerinizi yaparak sipariş verebilirsiniz. Üretim özellikleri tasarımcı ve kullanıcı arasında tüm detaylar onaylanarak üretilmektedir. Güvenli ödeme ve kredi kartına taksitle çocuk maskotlarınız adresinize tam zamanında teslim edilecektir.

 

5 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al