Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Baklava Maskotu

Baklava Maskotu

Baklava Maskotu

Baklava Maskotu makalemize hoş geldiniz. Vizyon maskot olarak çok farklı çeşitlerde maskot üretimi yapmaktayız. Eğer sizde bir baklava maskotu yaptırmak istiyorsanız bu makaleyi dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Baklava, Türk mutfağının en eski ve en meşhur tatlılarından biridir. Bu lezzetli tatlı, şerbetli bir hamuru, kaymak ve fıstıklarla kaplıdır. Günümüzde birçok farklı baklava türü bulunmaktadır, ancak en yaygın olanı fıstıklı baklava’dır.

Baklava Maskotu Fiyatları

Baklava maskotu fiyatları için bizi aramanız gerekmektedir. Maskot fiyatları kullanılan malzeme yapılacak maskotun büyüklüğü aksesuarlarının listesi gibi bir çok farklı objeden oluşmaktadır. Bu aşamada müşteri ile bire bire görüşme en sağlıklı iletişim aracı olmaktadır. Vizyon Maskot olarak sizlere en doğru fiyat ile maskot yapımı konusunda yardımcı olmaktayız.

Maskot Yapımı Termin Süresi

Maskot yapımı yaklaşık 15-20 iş günü gibi süreler almaktadır. Ancak onaylanan proje yoğunluğu ve aktif projeler bu süreyi değiştirebilmektedir. Bizlere danışmadan lütfen tarih için kesin bir aksiyon almayınız. Vizyon maskot olarak projelerinizde en hızlı, en doğru üretim ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Baklava Maskotu Aksesuarları

Baklava maskotu aksesuarları müşterilerimizin taleplerine göre değişmektedir. Örneğin baklava maskotu yanında çatal ve bıçak aksesuarları olacak şekilde bir tasarım uygulanabilir. Bu kararı müşterimizin tanıtım projesine uygun şekilde birlikte planlamaktayız.

Eğer bir baklava maskotu yaptırmak istiyorsanız sizlere severek yardımcı olmak isteriz. Tabi bunu yaparken ihtiyacınız olan her şeyi bilmek isteriz. Bizi arayarak veya mail atarak detaylı  bilgi alabilirsiniz.

8 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al