Vizyon Maskot

Vizyon Maskot

Vizyon Maskot

Kostüm imalat sektörü içinde 2013 yılından bugüne kadar maskot üretimi ile ilgili olarak firmamız faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de bu alanda hizmet veren firmalar arasında ilk sırada yer alan Vizyon Maskot birçok yerli ve yabancı kurum ile kuruluşlara maskot üretimi gerçekleştirmektedir.

Vizyon Maskot olarak müşterilerimiz için farklı tanıtım biçimlerine ve kullanım amaçlarına yönelik maskot üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmeti sunarken doğru araştırma tekniklerini kullanarak gerekli olan gelişim standartlarını dikkate almaktayız. Özellikle insan ve çevre dostu kostümler üreterek faaliyet alanımız içinde duyarlı adımlar atmaktayız.

Teknolojik gelişmeler ışığında özenle Vizyon Maskot üretimini gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin tanıtım ve reklam faaliyetlerine yarar sağlayacak niteliklere uygun sonuçlar elde etmekteyiz.

Yenilikleri takip etmek bu sektör için önemli. Gerekli olan teknolojik imkanları Vizyon Maskot kullanarak farklı tanıtım biçimlerine uygun kostümler oluşturmak ve üretmek için çalışıyor.

Dünya standartlarına uygun ve yenilikçi üretim anlayışımız ile Vizyon Maskot olarak sürekli gelişime ve daha çok başarı elde etmeye odaklı olarak hizmet sunmaktayız.

Kostüm üretim sektörü içinde daha çok başarı elde ederek lider firma olma hedefimizi emin adımlar ile gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve kullanım şekline göre Vizyon Maskot dizayn edilip ihtiyaca yönelik olarak şekilleniyor.

Vizyon Maskot Kostüm

Gelişen teknoloji ve rekabet içindeki farklılaşan şartlar ile birlikte firmalar reklam sektöründe değişik anlayışları görmek istemektedir. Eski rekabet modellerinin yerini görsel ve eğlenceli unsurların yer aldığı reklam biçimleri daha çok dikkat çekmektedir. Vizyon Maskot ​​​​​​dikkat çeken reklam faaliyetlerine imza atmaktadır. Reklam ve tanıtım alanında mevcut olan değişim içinde kendi firmasını daha renkli ve rakiplerinden farklı olarak tanıtma ihtiyacı duyan müşterilerimiz reklamlarını maskot kostüm ile gerçekleştiriyor.

Vizyon Maskot siz değerli müşterilerimizin reklam için gerekli olan tüm ayrıntılarını düşündü. Rekabet ortamı içinde en fazla sesini duyuran ve farkını ortaya koyan firmaların gelişim gösterdiği bir ortam söz konusu. Bu farklı reklam politikası sayesinde sizde hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Vizyon Maskot sizin firmanızın logosu ile bir karakter çalışması ortaya koymanızı sağlıyor. Logonuza uygun veya firmanızı temsil eden niteliklere uygun maskot kostümler ile reklam süreciniz farklı bir boyut kazanıyor.

Firmanızın adını sıradan yollar ile duyurma dönemi artık sonra erdi. Vizyon Maskot gelişen ve farklılaşma reklam faaliyetlerinin takipçisi olmaya devam ediyor. Dünya çapında da reklam ve tanıtım faaliyetleri farklı bir boyutta ele alınıyor. Daha samimi ve daha çok firmanın karakteristik özelliklerini taşıyan reklam projeleri dikkat çekiyor.

Vizyon Maskot sizlere farklı ve değişik tanıtım yapma olanağı sunmaktadır. Eğer firmanızın tanıtımında logo veya farklı özelliklerinizi yansıtacak niteliklerde bir tanıtım yapmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Maskotların Hikayesi

Her maskot kendi hikayesini yaratır. Vizyon Maskot olarak yaratıcılığı ve müşteriden gelen talepleri dikkate alarak maskot kostümler oluşturmaktayız.

Firmalar veya reklam ve tanıtım faaliyeti içinde olan kuruluşlara özel olarak üretilen Vizyon Maskot kostümlerin oluşum aşaması hiçbir standarda bağlı değildir.

Ortaya koyulmak ve tanıtılmak istenen konunun içeriğine göre değişiklik gösteren maskot kostümlerin kendine ait bir içeriği ve özelliği Vizyon Maskot tarafından sunulur.

Maskot Nasıl Yapılır?

Vizyon Maskot birçok alanda pek çok farklı tanıtım ve reklam faaliyeti gerçekleştirmektedir. Bir firmanın tanıtımı için hazırlanan maskot kostüm başka bir yerde kullanılamaz. Bunun nedeni firma ve isimlere özel olarak maskot üretiminin gerçekleştiriliyor olmasıdır. Kişiye ve kurumlara özel olarak gerçekleştirilen bu hizmetin üretim aşaması oldukça zor ve zaman isteyen bir süreci kapsamaktadır.

Maskotların oluşum hikayesi birçok basamağı barındıran adımlar içermektedir. Tüm bu adımların üzerinde Vizyon Maskot dikkatle ve özenle çalışmalar sürdürür. Bunun nedeni maskot kostümü üretimi sırasında yapılacak bir hata tüm emeklerin boşa gitmesi ve beklenen sonucun alınamaması anlamına gelecektir.

Vizyon Maskot üretime başlamadan önce reklam veya tanıtım faaliyeti sırasında anlatılacak konu veya ürün ne bunun ayrıntılı bir bilgisini elde etmektedir. Bu bilgi sayesinde gerekli olan ve hazırlanması gereken maskot kostüm ilk olarak belirlenecektir. Daha sonra müşterimiz ile yaptığımız görüşmelerde tam olarak talep ettikleri sonuca ilişkin bilgiler firmamıza aktarılır.

Müşteriden alınan bilgiler ışığında firmamız birkaç örnek çalışma gerçekleştirir. Bu örnekler müşteriye iletilir. Müşterimiz uygun görürse çalışmalar devam eder. Fakat bu örnek çalışmalar müşteriye uygun gelmez ise adımlar başa alınır ve tekrardan çalışmalar başlar.

Şirketimiz müşteri taleplerine yönelik olarak ortaya koyduğu örnek çalışmaların yanında kendine ait fikirlerini de yansıtacak çalışmalar sunar. Bazı durumlarda müşterilerimiz hiç beklemedikleri farklı fikirler ile karşılaşarak firmamızın sunmuş olduğu fikri tercih edebilmektedir. Yaratıcılık konuştukça ve farklı görüşler benimsendikçe ortaya çıkan bir unsurdur.

Üretimin son aşamasında maskot kalıbı çıkartılır. Ortaya çıkan görsele göre dizayn edilen kalıp için kostüm tasarımı gerçekleştirir.

Ortaya çıkan sonucun ürünü temsil edip etmediği de önemli bir durumdur. Ancak şöyle bir algıya kapılmamakta fayda var. Tüm maskot kostümler, ürünü birebir olarak yansıtmayabilir. Ancak ürünün özelliklerini taşıyan ve temsil edebilecek niteliğe sahip olması Vizyon Maskot için temel amaçtır.

Maskot Yapımında Dikkat Edilecekler

Vizyon Maskot kostümlerin yapımı öncesi ve sonrasında oldukça titiz bir çalışma ortaya koymaktadır. Bunun için gerekli olan tüm özeni göstermektedir.

Maskot yapımında dikkat edilmesi gereken noktalar ise şunlardır;

 • Müşterinin taleplerini doğru analiz etmek
 • Ürün veya tanıtım içeriğini ayrıntılı olarak incelemek
 • Maskot yapımı için gerekli olan malzemeleri kalite standartlarına uygun olarak seçmek
 • Yapım sürecinde müşteri ile iletişim halinde olmak
 • Gerekli olan ayrıntıların maskot üzerinde bulunmasına dikkat etmek
 • Tanıtımı gerçekleştirilecek olan ürün ile maskotun benzer noktalarını ortaya koymak

Maskot yapımı aslında oldukça dikkat ve özen gerektiren bir süreçtir. Bu nedenle firmamız yıllardır edindiği tecrübeyle bunun bilincine sahip deneyimli ve işinde uzman kişiler ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnun bir şekilde hizmetlerimizden yararlanmaları bizim için önemlidir.

Maskot Kullanım Alanları

Firmamız birçok içerikte oldukça farklı maskot kostümler üretmektedir. Tanıtım ve reklam faaliyeti düşünen her kurum veya kuruluş maskot kostüm hizmetinden yararlanabilmektedir.

Özellikle son zamanlarda maskot kostüm talep edilen alanlar ise şunlardır;

 • Marka tanıtım günleri
 • Eğlence içerikli gösteriler
 • Parti veya yılbaşı organizasyonları
 • Mezuniyet eğlenceleri
 • Kampanya tanıtım günleri

Bu ve bunun gibi birçok alanda üretimci olarak hizmet sunmaktayız. Eğlenceli organizasyonlar ve tanıtımlar için tercih gören maskot kostümler ortama renk ve hareket getirmeyi başarmaktadır.

Vizyon Maskot firma ve kurum tanıtımlarınızda sizin en büyük destekçiniz olmaya hazır. Rekabet koşulları içinde kurum ya da kuruluşunuzun farkını ortaya koymak için biz en doğru adresiz.

Maskot kostümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunumunu gerçekleştirmekteyiz. Farklı ve eğlenceli reklam faaliyetlerinizde Vizyon Maskot birbirinden güzel maskot kostümleri ile hizmetinizde.

Artık farklı ve değişik olanın dikkat çektiği dönemde yer almaktayız. Kurumsal tanıtımlarınızda, eğlenceli organizasyonlarınızda, ürün tanıtımlarınızda farkınızı ortaya koymak için bizleri seçmeniz en doğru tercih olacaktır.

Tamir Tadilat İşleri

Maskot kostümler zaman içinde yıpranabilir. Bu durumda bu kostümleri ortadan kaldırmak yerine firmamızda eskisi gibi olacak şekilde tamir ve tadilatını gerçekleştirmekteyiz. Tadilat işlemi ile yırtılan, yıpranan veya deforme olan maskot kostümler eski haline özenle getirilmektedir.

İletişim Bilgileri

Sizde farklı bir tanıtım ve reklam faaliyeti düşünüyorsanız bizimle ile iletişime geçebilirsiniz. Tanıtım ve organizasyonlarınız için birbirinden değişik ve farklı maskot kostümler ile renk katacağınız tanıtımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bizimle ile tanışmak isterseniz 0(544) 829 94 47 – 0 (216) 442 23 30 numaralarından bize ulaşabilir ve ayrıca info@vizyonmaskot.com adresinden mail gönderebilirsiniz.

12 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al