Özel Tasarım Ayı Maskotu

Özel Tasarım Ayı Maskotu

Özel Tasarım Ayı Maskotları

 

Ayı maskotu yaptırmak isteyenler makalemizi okuyabilirler. Saygın bir görünüm altında firmaların ürünlerini en iyi şekilde ve kısa yoldan insanlara ulaştırması adına; günümüzde maskot modelleri büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle kurumsal bir yapı altında ürünlerin milyonlarca insana doğru şekilde anlatılması için; seçkin firmalar kendi sektöründe bağlı olarak uyum sağlayacak farklı maskotları değerlendirmektedir.

 

Bu konuda tamamen profesyonel bir yapı altında üretimi titiz bir işçilikle gerçekleştirilen ayı maskot çeşitleri, ortak şekilde birçok kurum ve kuruluş adına kullanılmaktadır. Sevimli görünümüyle tamamen detaylı bir şekilde gerçek ölçüleri ile hazırlanan ayı kostümleri; reklamın yapılacağı mekanın olduğu yerde insanların daha fazla ilgilerinin çekilmesine olanak tanımaktadır. Gıda sektöründen elektroniğe ya da tekstilden daha birçok farklı iş kolu adına; modern çağa ayak uyduran reklamlarla ürünleri daha geniş bir kitleye ulaştırmak için; ayı maskotu ile tüm kostümler artık büyük bir önem taşımaktadır.

 

Ayı Maskotu Kaliteli kostüm çeşitleri

 

Özel atölyelerde profesyonel bir kadro ile ele alınan farklı ölçülerdeki ayı maskotu çeşitleri; kaliteli kumaş yapısı ile hazırlanmakta ve bu sayede uzun yıllar kullanım şansı vermektedir. Özellikle arzu edilen bütün değişik renkler altında hazırlanan kostümler, ürün ve hizmetlerin en doğru şekilde saygın bir görünüm altında tanıtılması için özel bir olanak sunmaktadır. Birbirinden farklı ebatlara bağlı olarak tasarımı gerçekleştirilen bu ayı kostümü; üstelik çok uygun fiyatlarla temin edilebilir. Tabii sadece ürün tanıtım için değil aynı zamanda doğum günü ve benzeri gibi değişik davet ve organizasyonlar söz konusu olduğu zaman; yine birçok değişik maskot çeşitleri; organizasyonun çok daha güzel bir hale gelmesine olanak vermektedir.

 

 Sevimli görünümüyle ayı kostümü

 

Farklı renklerin bir araya getirilerek kaliteli kumaş yapısı altında gerçekçi bir yapıyla üretimi sağlanan ayı kostümü, bu sayede daha sıcak ve samimi geldiği için insanlar ürünlere daha çok ilgi göstermektedir. Kulak kısmından burnuna; ayak ve ellerinden tüm noktalarına kadar gerçekçi ve detaylı olarak hazırlanan ayı maskot çeşitleri, aynı zamanda uzman animatörler eşliğinde ürün tanıtımına olanak vermektedir. Konusunda uzman olan animatörler ile ayı kostümleri üzerinden destek almak mümkündür. Ayrıca bu kostümler için daha sonrası adına solma ya da deforme olma gibi problemler karşısında da tamirat hizmeti alınabilir.

Ayı Maskotu

525 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al