Kurbağa Maskotu

Kurbağa Maskotu

Sevimli Maskotlar Dünyasından Kurbağa Maskotu

 

Kurbağa  maskotu sevmeyen yoktur neredeyse. Sevimli, renkli ve pofuduk görünümleri ile küçük – büyük herkesin gönlü kazanmış ve herkese kendini sevdirmeyi başarmışlardır. Çeşitli hayvan, meyve ve nesneler ile bir çok çeşit maskot tasarlanmış ve adete kendi dünyalarını oluşturmuşlardır. Kimi zaman çizgi film karakteri olarak karşımıza çıkarlar, kimi zaman ise bir meyve şöleni ile. Bu sevimli maskotlar bir etkinliği, bir projeyi veya bir marka ürününü temsil edebilirler. Hem tanıtımını yaparlar, hem de şans getirdiklerine inanılır. Çeşitli etkinliklerde, partilerde, tanıtımlarda, okul törenlerinde ve daha pek çok organizasyonda kullanılmaktadırlar.

 

Hayvan maskotları arasında en çok tercih edilenlerden biri de kurbağa maskot. Kocaman gözleri ve güven veren yeşili ile kendini sevdirmeyi başarmıştır. Pek çok ürünün maskotluğunu yapabilecek kapasitededir. Kurbağa maskotu oradan oraya zıplayan enerjisi ile enerjik ve heyecanlı ürünlerin maskotluğunu yapabilir. Örneğin enerji içeceği gibi. Kurbağa kostümü bu hareketliliği yansıtacak yapıya da sahiptir.

 

Ayrıca kurbağaların suda yaşayabilme özelliğinden dolayı kullanılan ”su kurbağası mısın?” deyimi ile de birçok ürünün tanıtımı ve reklamı yapılabilir. Örneğin içme suyu, mayo, bikini ve çeşitli deniz ürünleri gibi. Kurbağa maskot ile yüzmeyi çok seven birine ”Sen misin su kurbağası yoksa ben miyim, anlamadım.” denilebilir. Böylece yüzmeyi seven kişi ”Bu yüzücü mayosu ile esas su kurbağası benim elbette” diyebilir.

 

 Kurbağa Kostümü İle Neler Yapılabilir?

 

Kurbağa kostümü sadece bir ürünün maskotluğunu yapmakta değil, daha pek çok alan da kullanılabilmektedir. Takım maskotu olarak maçlar da şans getirmesi için ve seyirciyi coşturmak için kullanılabilir. Partiler de, mezuniyetler de ve daha pek çok etkinlikte eğlence amaçlı kullanılabilir. Çocuk oyunlarında, tiyatrosunda bir karakter canlandırılabilir. Çizgi film ve filmlerde bile yer alabilir.

 

Kurbağa Prens çizgi filmini seven bir çocuğun doğum gününe, kurbağa kostümü ile babasının geldiğini düşünebiliyor musunuz? Ne kadar da mutlu olur. Zaten babaları, kız çocuklarının her zaman prensi olmuşlardır. Ama bir de kurbağa maskotu öptüklerinde, kurbağa kostümünün içinden babalarının çıktığını görürlerse tam anlamıyla gözlerinde ve kalplerinde prens olur babaları.

464 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al