Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Kertenkele Maskotu

Kertenkele Maskotu

Kertenkele Maskotu

 

Tüm detayları ile özel bir tasarım altında hazırlanan kertenkele maskot çeşitleri, özel organizasyonların vazgeçilmez modelleri arasında yer almaktadır. Maskotlar farklı yerlerde ürün ve hizmetlerin tanıtımını gerçekleştirirken, insanların ilgi göstermesine özel bir olanak vermektedir. Dikkat çekici tasarımı ve renkleri ile birlikte tamamen gerçekçi detayları sayesinde, çevredeki gözlerin ilgisinin ürün ve hizmetlere kaymasına olanak tanır. Firmalar ülkenin birçok değişik şehrinde, farklı markalar bünyesinde bulundurduğu ürün ve hizmetleri bu şekilde tanıtma yöntemine gitmektedir. Üstelik daha az bir masraf ortaya çıkarken aynı zamanda kısa süre içerisinde daha fazla insana ulaşma şansı verdiğinden dolayı, bütün farklı mevsimlerde değerlendirilmektedir. Bu yüzden hem ürün ve hizmet tanıtımı için hem de değişik partiler adına da kertenkele maskotu ön plana çıkıyor.

 

Gerçekçi detayları ile kertenkele maskotları

 

Sırtındaki diken kısımlarından kuyruğuna ve gözlerine kadar bütün detayların titiz bir işçilik altında hazırlandığı kertenkele kostümü, hatta burun delikleri ve dişleri ile birlikte de insanları hayrete düşürebilir. Üstelik bütün bu detaylar gerçekçi bir görünüm altında dizayn yapıldığından dolayı, büyük küçük herkesin ilgisini çekiyor. Bu da özellikle reklam konusunda farklı ürün ve hizmetlerin insanlara kısa süre içerisinde daha fazla ulaşmasına fırsat vermektedir. Bunun gibi daha birçok farklı görünümlere sahip olan sevimli hayvan maskotları içerisinde bir tercih gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda kertenkele maskot çeşitleri çocuklar için yapılacak özel organizasyonlar ya da doğum günü partileri için kullanılabilir. Onların arkadaşları ile keyifli bir zaman geçirmesine olanak tanıyan bu maskotlar, işini iyi bilen animatörler eşliğinde kullanılmaktadır.

 

Profesyonel bir işçilik ile maskot çeşitleri

 

Tamamen kaliteli ve tüm olanaklara sahip atölyelerde hazırlanan kertenkele maskotu, akla gelebilecek bütün farklı organizasyon ve partilerde güven içerisinde kullanılabilir. Gerçekçi görünümü ve sevimli halleri ile birlikte uzman animatörler eşliğinde, ürün ve hizmet sektörüne bağlı olarak tanıtıma uygun hale getirilmektedir. Çok uygun fiyatlarda değişik boyutlara altında elde edilebilecek olan kertenkele kostümü, uzun yıllar farklı zamanlarda güven içerisinde kullanılabilir. Ayrıca herhangi bir problem çıktığı zaman, onarım ve tamirat işlemleri de yine aynı profesyonellik altında yapılmaktadır.

Kertenkele Maskotu

532 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al