Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Keçi Maskotu

Keçi Maskotu

Eğlenceli Keçi Maskot Kostümleri

 

Keçi maskotu ile ilgili olarak, birbirinden şirin ve ilginç maskot figürlerini görüp de kayıtsız kalmak mümkün mü? Bi yerde hayatın eğlenceli olduğunun bir delili olan maskot karşımıza daha çok eğlence merkezleri; cafe ve restorant açılışları, alışveriş mağazalarında belirli gün ve haftalarda ya da sürekli karşımıza çıkmaktadır. Bazen uzun uzun ilanlarla anlatamadığınız reklam faaliyetlerini birkaç eğlenceli figürle daha kolay anlatan maskot figürlerinden bir tanesi de keçi maskot ve birbirinden eğlenceli örnekleridir. Hem ülkemizde hem de dünyada yaygın bir şekilde kullanılan maskotlar resmi ve bireysel sağlık örgütleri tarafından yiyeceklerin yararlarını, mikropların zararlarını ve doğal olan şeylerin güzel olduğunu anlatmak için sıklıkla kullanılır. Daha çok keçi maskotu süt ve süt ürünlerinin tanıtımında karşımıza çıkmaktadır. Doğum günleri, çocuk eğlenceleri ve kıyafet partilerinden de keçi kostümü kullanarak etrafındakileri eğlendirmeye bayılan enerji dolu insanlar vardır.

  Online Keçi Kostümü Satışı

 

Her ürün gibi maskot ürünlerin satışının ticaret kanununda belirtilen kurallara uygun olması gerekir. Bu işin toptan ve ya perakende olarak satışını yapan firmalar yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine sunduğunu birbirinden kaliteli ürünleri internetten satın alabilir ve ya kiralayabilirsiniz. Kostüm için kullanılacak maskotlar tüm beden ve boy ölçülerine uyumlu olarak isteğe bağlı sayıda üretilmekte; Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Tüm bu kıyafetlerin kulanım talimatlarını içeren kullanım kılavuzu ve saklanması ile alakalı hususlar maskot kıyafetlerle birlikte kullanıcılara gönderilmektedir. Memnun kalınmayan ürünler için hizmet sözleşmesine bağlı kalmak kaydıyla iadesi alınarak, yerine yenisi gönderilmektedir.

 

Maskotlardan yukarıdan belirttiğimiz alanlar haricinde reklam sektörleri, kostümlü ve ya afişli slogan hazırlayan editörle;, cips ve atıştırmalık ürün satışı yapan firmalar, tiyatro ve sirk işletmecileri de yararlanmaktadır. Sipariş talebi ve ürün incelemesi için site sayfamızda bulunan iletişim bilgileri kutusunu eksiksiz bir şekilde doldurup bize gönderdiğinizde, sizlere geri dönüş sağlayarak merak ettiğiniz konularda gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Eğlence ve ya figür amacı haricinde çocuklarınız ve ya kendiniz için favoriniz olan bir kahramana ait maskot kostümleri sipariş edeceğiniz bireysel talepleriniz için de hizmetinizdeyiz.

Keçi Maskotu

653 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al