Kaplumbağa Maskotu

Kaplumbağa Maskotu

Kaplumbağa Maskotu

 

Farklı sektörler adına hem ürün ve hizmetlerin doğru şekilde tanıtılabilmesi için hem de değişik organizasyonlarda eğlenceli bir zaman geçirmek adına, günümüzde kostümler yoğun şekilde değerlendirilmektedir. Bunlar içerisinde kaplumbağa maskot çeşitlerinin yeri ayrıdır. Daha detaylı bir tasarım altında hazırlanan maskotlar, sevimli suratları ve arkasındaki kabukları ile titiz bir kişilik altında üretimden geçmektedir. Tamamen kaliteli bir malzeme ile özel atölyelerde hazırlanan kaplumbağa maskotu, kocaman tek dişi ve aynı şekilde büyük gözleri ile birlikte sevimli bir görünüm sunuyor. Çok uygun fiyatlarla farklı boyutlarında hazırlanabilecek olan bu maskot çeşitleri, aynı zamanda bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan uzman animatörler eşliğinde değerlendirilebilmektedir.

 

Farklı organizasyonlarda güven içerisinde kullanılabilir

 

Ürün ya da hizmet tanıtımı açısından günümüzde yoğun şekilde kullanılan kaplumbağa kostümü, özellikle farklı parti ve organizasyonlar içinde çok fazla değerlendirilmektedir. Bunlar içerisinde çocuklar için özel doğum günleri ve eğlenceli partiler yer alır. Konsepte tamamen uygun olarak tasarımları gerçekleştirilen ve harika renkleri ile dikkatleri üzerine çeken kaplumbağa maskot çeşitleri, organizasyonların tam da istenilen şekilde devam etmesine olanak vermektedir. Ayrıca tanıtım açısından müşterilerin, farklı yerlerde gerçekleştirecek organizasyonlar sayesinde; ürün ve hizmetlere daha fazla ilgi göstermesine fırsat tanımaktadır. Uzman bir ekip bünyesinde öncelikle görsel açıdan dizaynı titiz bir çalışma altında çıkarılan kostümler; daha sonra profesyonel atölyelerde titiz bir işçilik ile hayata döndürülmektedir.

 

Birebir kopyası ile Kaplumbağa kostümü

 

Göz alıcı renkleri ve birebir kopyası eşliğinde hazırlanmış model tasarımı altında kaplumbağa maskotu; gerçeğinden ayırt edilemeyecek bir özellik sağlamaktadır. Buna artı olarak sevimli görünümü de katıldığı zaman; organizasyonunun tam da istenildiği gibi geçmesine fırsat verilebilir. Günümüzde artık gerçek hayat içerisinde uygulamalı olarak yapılan reklamların önemi çok daha büyük bir hale geldi. Daha kısa süre içerisinde daha fazla müşteri potansiyeli elde edebilmek için, değişik organizasyonlarda markaya uygun olan kostümler değerlendirilmektedir. Bu konuda kaplumbağa kostümü en çok kullanılan maskotlar arasında yer alır. Üstelik bu kaliteli firma bünyesinde kostümlerin yanı sıra uzman animatörlerden de destek alınabilir. Çok uygun fiyatlarda isteğe bağlı olarak birçok değişik kostüm sizleri bekliyor.

 

Kaplumbağa Maskotu

243 kez görüntülendi
Fiyat Teklifi Al