Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

İncir Maskotu

İncir Maskotu

İncir Görünümlü Maskotumuz

 

Reklam alanında her geçen gün yapılan çalışmalara sürekli olarak yenileri eklenmektedir. Bu alanda çok uzun zamandır hizmet veren ve adeta bir öncü olan firmamız maskot üretimleri ile görsel bir farkındalık yaratmanın ötesinde bir anlayış ile hizmet vermektedir. Pek çok hayvan maskotunun yanı sıra nesneler ile de ilgili maskotlar tarafımızca hazırlanmaktadır. Sipariş üzerine hazırlanan bu ürünler çalışanın içinde rahat edeceği, dışarıdan bakıldığında keyifli bir algı süreci oluşturacak ürünlerdir.

 

Neler Üretiyoruz?

 

Bu alanda herhangi bir sınırımızın olmaması hayal gücümüz ile orantılı olan üretim ağımız sayesindedir. Talebe göre gelebilecek her türlü siparişe hızlı bir şekilde karşılık verebilecek yetkinliğe sahibiz. İncir maskotu gibi daha pek çok meyve ve sebzenin maskot şeklinde üretimini yapmaktayız. Bu tarz maskotlara arzuya göre marka ya da logo yazılması da mümkündür.

 

Maskotlar Nerelerde Kullanılıyor?

 

Fuarlarda ya da eğlence mekanlarında pek çok maskot görmek mümkündür. Bazı yöresel fuarlarda da neyin üretimi yapılıyor ise o ürünün maskotu kullanılarak ticari getiri ya da ürün farkındalığı yaratılır. İncir maskotu bu alanda kullanılabilir. İncir maskotu yanı sıra kayısı, armut gibi daha pek çok meyvenin gerçeğe uygun olarak tasarlanması önemlidir. Bakıldığında tasarlanması istenenin anında fark edilmesi gerekir. İncir tasarımı sonrasında ortaya çıkan maskot eğer ilk bakışta ürünü tarif etmiyor ise başarılı bir üretim sağlanmamıştır.

 

 Neden Başarılıyız?

 

Üretimin başından sonuna kadar sağlıklı bir şekilde iş takibi yapan sağlam bir ekip ile çalışıyoruz. Bu işi önemseyerek, insanların beklentilerinin neler olduğunu biliyor ve bu amaca hizmet ediyoruz. Rahat olmayan ve giyen kişinin hareketlerini engelleyen kıyafetler üretmiyoruz. Üretimlerimizde canlı renkler kullanarak gerçeğe uygun bir ürün hazırlanır. Uzun süre kullanılması ve kullanıcısına daha fazla kazanç sağlaması için dayanıklılığı test edilerek gönderim sağlanır.

 

Kargo ile uzak mesafelere de gönderim sağlandığı için her bölgeye transfer imkanı sağlanmaktadır. Ödeme anlamında güvenilir olmamız da tercih edilmemizin başlıca nedenleri arasında yer almaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden 24 saat hizmet vermemiz ve açık anlaşılır bir sipariş süreci yönetmemiz dolayısı ile müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

 

202 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al