Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Elma Maskotu

Elma Maskotu

Akılda Kalıcılık İçin Maskotları Seçin

 

Elma Maskotu için doğru adres. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmak, reklamınızı yapmak ve akılda kalıcı olmak istiyorsanız maskot etkinliğiyle bunu başarabilirsiniz. Maskotlar, görsel, sevimli ve akılda kalmaları avantajlarıyla ideal bir reklam aracıdırlar. Her türlü materyalin maskotunu sizi ifade edecek ve hizmetinizi yansıtacak şekilde üretimini ve dizaynını yaptırabilirsiniz.

 

Maskot Nedir?

 

Avrupa’da ve Amerika’da spor karşılaşmalarında ev sahibi takımın kimliğini yansıtan hareketli objeleri görmüşsünüzdür. Seyircileri coşturan bu sevimli objeler maskot olarak adlandırılıyor. Günümüzde bu uygulamayı her türlü organizasyonda ve işletmelerin tanıtımında kullanabilirsiniz.

 

Maskotlar hareketli veya hareketsiz olarak tasarlanabiliyor. Bunun için firmayla iletişime geçip, talebinizi iletmeniz yeterlidir.

 

Maskot Çeşitleri Nelerdir?

 

Maskotlar, kullanılacakları hizmet alanı ve ürünlere göre değişiklik gösteriyor. Ürününüzü veya işletmenizi bir animasyon karakteriyle tanıtmak isteyebilirsiniz. Gıda sektöründe hizmet veriyorsanız, işletmenizin önüne usta bir aşçı maskotu koyabilirsiniz.

 

Yıl sonu gösterisi veya parti veriyorsanız elma maskotu ile davetlileri eğlendirebilirsiniz. İşletmenizi veya organizasyonunuzu en iyi şekilde tanıtmak istiyorsanız, firmayla iletişime geçerek profesyonel yardım alabilirsiniz.

 

Maskotların Kullanım Alanları Nelerdir?

– Fuar, sergi gibi tanıtım organizasyonlarında,

– İşletme açılışlarında,

– Firmaların marka tanıtım ve kampanya günlerinde,

– Spor karşılaşmalarında, turnuvalarda,

– Yılsonu etkinlikleri, parti, balo gibi eğlence etkinliklerinde maskotları kullanabilirsiniz.

 

 Maskot Üretimi Nasıl Yapılıyor?

 

İşletmelerin ve kişilerin belirleyeceği objeye göre üretim yapılıyor. Örneğin elma maskotu siparişi verdiğinizde elma görseli baz alınıyor. Maskotun kalıbı çıkartılıp, görsele göre dizayn ediliyor. Son aşamada ise kostüm tasarımı oluşturuluyor.

 

Maskot üretiminin en zor kısmı tasarım aşamasıdır. Çünkü objenin işletmeyi ve ürünü çok iyi tanıtması ve hedeflenen kitleye ulaşması önemlidir. Bu nedenle tasarım aşamasında işletmeyle sürekli koordineli çalışılması gerekiyor. Bunun için üretime geçilmeden önce ön çalışmalar gösterilerek müşterinin isteği yakalanmaya çalışılır.

 

Maskotlar iyi bir pazarlama stratejisi olduğu için başarıl şekilde oluşturulan maskotun patentini alabilirsiniz.

 

Maskotunuzu Kiralayabilirsiniz?

 

Kampanya, tanıtım, eğlence gibi organizasyonlarda maskot ürettirmek veya satın almak yerine kiralama şansınız da bulunuyor. Yıl sonu etkinliğinde elma maskotu almak yerine kiralayabilirsiniz. Firma isterseniz size animatör hizmeti de sunuyor. Maskot veya animatör talebiniz için firmayla irtibata geçip, talebinizi iletmeniz yeterlidir.

 

235 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al