Detaylarıyla Kartal Maskotu

Detaylarıyla Kartal Maskotu

Detaylarıyla Kartal Maskotu

 

Hem sevimli görünümü altında hazırlanan hem de asaletiyle dikkat çekici bir görsel sunan kartal maskot modelleri, özel organizasyonların vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Reklam konusunda insanların dikkatini çekmek ve saygın bir anlayış içerisinde ürün ve hizmetlerin tanıtılması adına, kartal maskotlar çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle baş bölgesi beyaz ve gövdesinin diğer kısımları siyah bir renk altında bütünlük sağlayan bu maskotlar, detaylı ve gerçekçi kanat tasarımı ile keyifli bir kullanım şansı sağlamaktadır. Ayrıca sportif alanlarda tanıtım için çok fazla değerlendirilen bu maskot; aynı zamanda akla gelebilecek birçok değişik sektör adına ürünlerin doğru bir tanıtımı için değerlendirilebilmektedir.

 

 Kaliteli yapısı ile kartal kostüm çeşitleri

 

Özellikle göz kısmındaki bakışları ve gaga detayı ile tamamen gerçekçi bir görsel sunan kartal maskotu; sadece ürün ve hizmetler için kullanılmamaktadır. Aynı zamanda farklı partilerde ve özel organizasyonlar ile davetler söz konusu olduğunda; kartal maskotları günün daha eğlenceli geçmesine fırsat vermektedir. Üstelik bu maskotlar alanında büyük bir tecrübe sahip olan uzman animatörler ile kullanılmaktadır. Bu kostümleri nasıl kullanacağını iyi bilen animatörler sayesinde, insanların hem ürün ve hizmetleri daha fazla ilgi göstermesini hem de organizasyonunu daha güzel geçmesine fırsat verebilirsiniz. Siyah ve beyaz renkleri olmak üzere, aynı zamanda uyumlu bir bütünlük sağlayacak birçok değişik renkle profesyonel bir anlayış içerisinde hazırlanabilmektedir. İsteğe bağlı olarak bir renk seçimi yapılabilir, arzu edilen her yerde konsepte uygun olarak güven içerisinde kullanılabilir.

 

 Özel üretim kostüm çeşitleri

 

Tam donanımlı ve özel atölyelerde üretimleri profesyonel bir kadro eşliğinde gerçekleştirilen kartal kostümü; amaca bağlı olarak birçok farklı ebat altında hazırlanmaktadır. Üstelik çok uygun fiyatlarla hem kostüm hem de animatör temin edebilir ve organizasyonların kusursuz bir şekilde tamamlanmasına olanak verilebilir. Gagasından kuyruğuna kadar tüm detayları ile ele alınan kartal kostümünün yanı sıra, daha birçok değişik görsel animasyon altında farklı maskotların üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu maskotlar adına deforme olması ya da solması gibi problemler söz konusu olduğunda, özel ve tamirat desteği de bu kaliteli firma bünyesinde sunulmaktadır.

Kartal Maskotu

200 kez görüntülendi
Fiyat Teklifi Al