Balık Maskotları Ve Kostümleri

Balık Maskotları Ve Kostümleri

Balık Maskotu Ve Kostümleri

 

İş yerlerinin açılışlarının gerçekleştirilerek reklam ve tanıtımlarının sağlanması, fuarlar ve gösterilerin düzenlenmesi, alışveriş merkezlerinde eğlenceli ve keyifli aktivitelerin gerçekleştirilmesi gibi; birçok animasyon uygulamaları için birçok firma tarafından en iyi kalitede ve uygun fiyat aralıklarında maskot ve kostüm arayışında bulunulmaktadır. Bunların içerisinde en çok talep görenler ise balık maskotu çeşitleri başta olmak üzere hayvan figürleri olmaktadır.

 

Her Organizasyona Uygun Karakter

 

           Balık kostümü ve diğer hayvan karakterli ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin düşük bütçelerde kolaylıkla temin edilebileceği Vizyon Maskot; geniş ürün yelpazesi ile sizlere nitelikli bir hizmet sağlamaktadır. Balık maskot, fil, aslan, tavşan, ayı, panda, tırtıl, kelebek, köpek, kedi, kuş gibi çok çeşitli hayvan karakterleri rahatlıkla; sipariş verilerek hızlı bir şekilde istenilen beden ölçüleri, renk ve desenlerde üretilebilmektedir.

 

Ayrıca özellikle çocukların oldukça ilgisini çekmekte olan Spyder Man, Peter Pan, Tom ve Jerry, Twitty, Pepe, Scooby Doo, Tazmanya Canavarı gibi birçok filmde tüketiciye sunulmaktadır. Aynı zamanda çizgi film karakterinin ürünleri en kaliteli malzemelerle imal edilerek tüketiciye sunulmaktadır. Bunlara ek olarak çilek, muz, ananas, karpuz, armut, elma, portakal, limon, şeftali gibi birçok meyve çeşitlerine ait ürünler de tedarik edilebilmektedir. İstenilen standartlarda ve renk tonlarında kolaylıkla tedarik edilebilmektedir.

 

 En İyi Tanıtım ve Reklam

 

           Balık maskotu başta olmak üzere tüm figürler ve karakterler firmaların reklamlarını en iyi şekilde yapmalarına olanak tanıyan; izleyicilerin ve misafirlerin tüm dikkatleri üzerinde toplayacağı şekilde tasarlanır. İstenilen sayıda hızlı bir şekilde üretilmektedir. Üstelik balık kostümü imalatı uygulamalarıyla sınırlı kalınmayıp, balık maskot ile ilgili her türlü yıpranma, yırtılma; sökülme gibi durumlara karşı alanında uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile tadilat işlemleri büyük bir ustalıkla yerine getirilebilmektedir. Hatta malzeme teminatına ek olarak ihtiyaç duyulan her sahada profesyonel bir şekilde hizmet veren animatör ekibi de oldukça uygun fiyatlarla ayarlanabilmektedir.

 

Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiği firmamızın ürünleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve en uygun teklifleri almak için 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçilebilmekte. Kişiye özel indirimler ve kampanyalardan yararlanılarak fırsatlar yakalanabilmektedir.

 

545 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al