Hemen Teklif Alın
Kurumsal-bireysel firmanıza özel istediğiniz veya bizim tasarladığımız "MASKOT" fiyatı için bizimle iletişime geçin
İletişim

Arı Maskotu

Arı Maskotu

Maskot Nedir?

 

Her hangi bir figür, çizgi film karakteri ya da hayvan şeklinde dikilen ve belli bir topluluğu simgeleyen kostümlere maskot denilmektedir. Özel günlerde, partilerde ya da tanıtımlarda sıkça kullanılan maskotlar oldukça popüler hale gelmiştir. Maskotlar son dönemlerin en etkili ve dikkat çekici reklam araçları arasında yer almaktadırlar.

 

Firmalar açısından bakıldığında, firmalar kendi ürünlerinin tanıtımına yaparken hizmet ve tüketici açısından farklılık yaratmak ve akılda kalıcı olmak isterler. Bu şekilde hem ürünlerinin ve hizmetlerinin tanıtımını daha sempatik ve dikkat çekici bir şekilde gerçekleştirirler hem de kullandıkları maskotlar sayesin de satışlarında gözle görülür artış sağlarlar. Üstelik kendi firmalarının karakterini yansıtacak bir maskot kullandıklarında rakiplerinden her zaman bir adım önde olabilirler.

 

Firmalar için farklılık yaratmanın en ucuz ve pratik yöntemi maskotlardır. Maskotları dilerseniz satın alma ya da kiralama gibi seçenekleri de mevcuttur. Üstelik istediğiniz şekilde özel olarak tasarımları da yapılmaktadır.

 

 Arı Maskotu Kullanımı

 

Doğallığı yansıtan arı maskotu sempatik ve dikkat çekici olmanın yanında oldukça popülerdir bir maskot türüdür. Arı maskotu dikkat çekici renkleri ve çocuklar üzerinde uyandırdığı olumlu düşünceler nedeniyle de anaokulları ve kreşlerde de oldukça fazla kullanılan bir kostümdür.

 

Birçok alanda, organizasyonlarda ve ürün tanıtımlarında arı maskot kullanabilirsiniz. Örneğin arı maskotu ile bal üretimi yapan bir firmanın veya çiftliğin ya da bal ürünleri satan bir dükkanın tanıtımı yapılabilir. Bu şekilde hem ürünün tanıtımını yapmış olacaksınız hem de müşterilerin ilgisini çekmiş olacaksınız. Ayrıca dükkanınızdaki ürünlerin tanıtımı için kullandığınız arı maskot sayesinde yüksek bir satış geliri elde etme imkânı sağlayacaksınız.

 

Kostümler veya maskotlar sadece firmaların ya da kurumsal şirketlerin kimliklerini yansıtan reklam araçları değil çocukların da dikkatini çeken eğlence araçları olabilmektedir. Birçok çocuk hayvan kostümlerini ve maskotları sever ve ilgi duyarlar. Örneğin bir doğum günü partisinde çocukları eğlendirmek ve ortamı neşelendirmek için arı kostümü ile farklılık katılabilir. 23 Nisan’da ya da okul müzakerelerinde doğa ile ilgili bir tiyatro yapılacaksa arı kostümü tercih edilebilir. Bunun gibi birçok farklı alanda arı maskotu kullanarak farklılık yaratabilirsiniz.

 

1.174 kez görüntülendi
Call Now ButtonMaskot Fiyat Al