Maskot Kullanım Alanı

Anasayfa » Maskot Kullanım Alanı

Maskot Kullanım Alanları denildiğinde akla ilk gelen markaların tanıtım günlerinde, kampanyaların tanıtımlarında, eğlence gösterilerinde, partilerde, yıl sonu balolarında, mezuniyet eğlencelerinde olduğu gibi pek çok farklı etkinlikte kullanılmaktadır. Yine tüm bu maskot üretimleri kiralık ve özel üretim olarak ikiye ayrılmaktadır. Vizyon Maskot firmamız size üretimleri sizin logonuz kurumsal kimliğini ve şirketiniz simgesi olan nesneye birebir benzeterek yapmaktadır. Bu işlemler yapıldıkça sizinle tüm sürecide paylaşmaktadır.

Maskot Üretimi

Maskot Üretimi

Sektörde Bir Numara Olmak İsyenlere

Sizde eğer sektörde adınızdan sıkça bahsettirmek isteyen kurumsal bir marka iseniz, markanızı, şirketiniz kurumsal kimliğinizi veya o an yapmakta olduğunuz kampanyanızı daha etkili ve yararlı kılacaktır. Bunun için sizde bizimle iletişime geçerek maskot üretimi hakkında bilgi alın. Yaptığmız 100’lerce ürün ve çalıştığımız bir çok Türkiye’nin önde gelen markası bizim için referans olacaktır.

Neler Yaptık?

Sayma ile bitiremeyeceğimiz ürünlerimizin başında Türkiye Engelli Olimpiyatları için özel üretim yaptığımız Çakır Maskot, Kültür ve Spor Bakanlığı, Belediyeler, Nestle Maskotu, Uğur Okulları Maskot; Dominos Pizza gibi birçok markanun tanıtım yüzü olan maskotları hayata geçirdik.

Maskot Yaptırmak İsteyen Kişilere Özel

Maskot üretimi yaptırma isteyen kişilere özel hizmetler sunan Vizyon Maskot; her duruma organizasyona ve etkinliğe uygun ürünleriyle müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sizde bireysel bir eğlence organizasyonu için maskot üretimi talep ederseniz veya organizasyonunuz için kiralama hizmeti satın almak isterseniz ekstra bir eğlence ve unutulmayacak bir görüntü katacaktır.

Sizde bir maskot ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim İçin Tıklayın. 

Maskot Kullanım Alanları

Call Now ButtonMaskot Fiyat Al