Maskot Kostüm

Maskot Kostüm

Tanıtımda Fark Yaratmak İçin

 

Marka, her ürünün etiketi demektir. Kalite, markaya verilen önemi tetikler; bu yüzden her markanın bir hatırlatıcı yüzü olmalıdır. Maskotlar bu aşamada devreye girer. Maskot, firmaya özgü şekil ve karakter ile oluşturulmuş objelerdir. Farklı büyüklüklerde üretilebilecek maskotlar, her kesimden müşteri tarafından tercih edilmektedir.

 

Markayı Tanıtmak

 

Ürün tanıtımı her sektörde önemlidir. Reklam ve çeşitli tanıtım yöntemleri kullanarak, markanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Görsel tanıtım, en önemli seçeneklerinden biridir. Bu sebepten farklılık yaratmak adına kullanılabilecek maskot kostüm tanıtımlarını devreye sokmak mantıklı olacaktır. Elden dağıtılabilecek olanları kullanmanın yanı sıra, giydirme olan ve akılda kalıcı şekilde olanlarını seçebilirsiniz. Seçeceğiniz model ve tarz, sizin sektördeki çizginiz ve amacınızı temsil edeceği için, görsel ve karakteristik bir uzmandan destek almanız faydalı olacaktır.

 

Vizyonmaskot Ne Yapar?

 

Müşteri memnuniyet ve fayda politikamızı daha fazla müşterimize ulaştırma hedefimiz ile yola çıktığımız günden bu yana, her gün geliştirdiğimiz kalitemiz ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Biz, sadece maskot yapıyoruz; uzmanlık alanımız bu, çizgimizden asla şaşmıyoruz. Ekibimiz, standartları referanslarımız tarafından onaylanmış, kaliteli işler çıkararak markamızla doğru orantıda bir misyona imza atıyor. Vizyonumuzdaki, kaliteli olanı mutlu müşteriye aktarabilme gayemizi, siz marka temsilcileri ile paylaşıyoruz. Kostüm ürünlerimizi üretirken, çevreye, insana ve hayvanlara zarar verilmemektedir.

 

 Neler Üretiyoruz?

 

Hizmet sektörümüz içerisinde, markalara yönelik maskot üretimi ve tanıtım öğelerini bir araya getiriyoruz. İnsan giydirme maskotlarımız ile AVM açılışları, davet, fuar, gibi organizasyonlarınızda fark yaratacak ürünler üretiyoruz. Bu ürünlerimizi üretirken, devamlı memnuniyet programımıza dahil ediyor, kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Vizyonmaskot olarak değer üretiyor ve paylaşıyoruz. Her parçanın üretiminde, ekibimizin göstermiş olduğu özveriyi, ortaya çıkan ürünler ile kanıtlamış olan Vizyonmaskot, daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Markaya ve Kişiye Özel Hizmet

 

Yapmış olduğumuz kostüm imalatı, hedefe yönelik planlanmaktadır. Planlama ve uygulama basamakları, uzman kadromuz tarafından anahtar teslim hazırlanmaktadır. Marka ve piyasa araştırmanız kapsamlı bir şekilde yapıldıysa ve uygun maskot kostüm tasarımına karar verildiyse üretime geçiyoruz. Renk ve boyut, hedef tanıtıma uygun ise müşterimiz ile iletişimde kalarak sürecimize devam ediyoruz. Kaliteli ürünü teslim etmek için buradayız.

Maskot Kostüm

74 kez görüntülendi
Fiyat Teklifi Al