Maskot

Maskot

Maksotların Dünyası Ve Özellikleri

 

Her iş gibi maskotlar da bir fikir ile ortaya çıkıyor ve belirli bir kalıp kazanıyor. Örneğin tanıtım amacıyla hazırlanan maskotlar şekilsel özelliğinin yanı sıra temsil ettiği ticari müessesenin renkleri, sloganı ya da adres ve iletişim bilgilerini üzerinde bulundurarak bir nevi reklam özelliği kazanıyor. Bu tür objeler sektörel özelliklerine göre de farklı şekiller alabiliyor. Örneğin bir içecek firması tarafından kullanılacak maskot modeli; içecek kutusunun şeklini alabildiği gibi içeceğin yapıldığı maddenin ya da üretildiği objenin şekline de girebiliyor.

 

Ürünler, cilde zarar vermeyen özel plastik malzemelerden hazırlanabildiği gibi peluş ve çeşitli kumaş türleri kullanılarak da hazırlanabilmektedir. İçine insan girecek şekilde hazırlanan maskotların sabitlenebilen, mekanizmalı, kumanda ile çalışabilen hareketli ya da hareketsiz farklı örnekleri de bulunmaktadır.

 

 Maskotların Kullanım Alanları Nerelerdir

 

Eğlence ve oyun dünyasının önde gelen kahramanlarından olan birbirinden eğlenceli fikirler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kurumsal sitemiz sayesinde aklınızdaki tüm fikirlere uygun neşeli, iletmek istediğiniz mesajlara uygun modelleri ile yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz. Bazen bir çizgi film figürü, bazen bir masal kahramanı maskot modellerine fikir oluşturabilir. Geleneksel programlarda kültürümüzün özelliklerini taşıyan ve geçmiş dönemleri yansıtan maskot fikirleri ise eğlendirirken, düşündürüyor. Pamuk prenses ve yedi cücesi; Nasreddin Hoca ve eşeği, Süperman, Batman ve diğer süper kahramanlar bunlar arasında sayabileceklerimizdir. Bazen bir alışveriş merkezinde, bazen park ve bahçelerde bazen de kapalı oyun alanlarında bizi karşılayan bu sevimli objeler her niyetle olursa olsun bulundukları ortamlara neşe katıyorlar. Doğum günü; yıl dönümü kutlamaları, açılış ya da organizasyonların da kullanılan maskot çeşitleri, ebatları ve sayıları ise kullanıcıların talebine göre değişebiliyor.

 

 Online Satışı ve Ürün Temini

 

Hayatımızdaki her ürünün ve hizmetin bir karşılığını mutlaka bulduğumuz online alışveriş sitelerinden maskot ve oyun ekipmanları da tedarik edebiliriz. Hatta aklımızdaki modelleri, ekstra olmasını istediğimiz fikirleri de maskot satış firmamızın online temsilcileri ile birebir görüşerek hazırlatabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine zahmetsiz ve hızlı bir şekilde kargo hizmeti veren firmamızdan tedarik edeceğiniz tüm ürünler garantili olup hizmet sözleşmesine tabidir.

Maskot

 

16 kez görüntülendi
Fiyat Teklifi Al